Renginiai

 • Nuotaikingas koncertas vaikams: „Dainos iš vaikystės | Vilnius

  Koncertas
  nuo gruodžio 10 d. iki gruodžio 10 d.
  Vilniaus mokytojų namų baltoji salė
 • Nuotaikingas koncertas vaikams: „Dainos iš vaikystės | Vilnius

  Koncertas

  Nuotaikingas koncertas vaikams

  DAINOS IŠ VAIKYSTĖS

  su dainuojančiu aktoriumi Andriumi KANIAVA

  2022 m. gruodžio 10-ąją, 15 val. Vilniaus Mokytojų namų Baltojoje salėje (Vilniaus g. 39) įvyks šventinis, nuotaikingas koncertas vaikams „Kalėdų ryto dainos iš vaikystės“. Jame laukiami mažieji klausytojai ir jų tėveliai, kuriuos į muzikinį nuotykį po teatro pasaulį kvies dainuojantis aktorius Andrius Kaniava.

  Kaniava yra daug metų vaidinęs muzikiniuose spektakliuose, parašęs jiems nemažai dainelių, sukūręs įsimintinus personažus, kuriuos iki šiol myli ir prisimena jau užaugę (bet širdyje nepasenę) vaikai. Prieš keletą metų aktoriussu scenos kolegomis šėlo teatralizuotuose koncertuose „Ten seneliai jauni“. Vėliau sukūrė miuziklą šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“ (pagal J. Avyžiaus apysaką „Aštuonetas iš Trepsės namų“), kur prakalbino lėles ir nuotaikingai, jautriai, be pataikavimo jauniems žiūrovams papasakojo pilną nuotykių lėlių kelionę iš nedėkingos mergaitės Trepsės namų.

  Šios Kalėdinės popietės metu A. Kaniava kvies į kiek kitokią, bet ne ką mažiau įdomesnę, pilną netikėtumų ir nuotykių muzikinę kelionę su Jūroje siaučiančiais piratais, Laiminguoju Hansu, Trepse ir jos pabėgimo istorija, tik truputį baisiais Plėšikais ir kitais personažais, gyvenančiais spektaklių dainose. Patiems mažiausiems kelionė neabejotinai atims žadą ir pažers staigmenų, o suaugusius nukels į tą gražiąją šalį, kur „seneliai jauni, o tėvai kaip vaikai“.

  Bilietus platina kakava.lt bei likus 1 val. iki koncerto pradžios renginio vietoje.

  Bilieto kaina 15 Eur

  Vietų skaičius ribotas.

  Vaikams iki 3 metų bilietas nekainuoja.

  Daugiau informacijos koncertai@bardai.lt