Naujienos

 • Naujas miesto festivalis kviečia vilniečius į renginius „Upės terasoje“

  Naujiena | 2022-05-24
 • Naujas miesto festivalis kviečia vilniečius į renginius „Upės terasoje“

  Naujiena | 2022-05-24

  Vilniaus miesto kultūrinių vasaros renginių mozaiką papildys naujas festivalis, kuris vyks prekybos centro CUP 5-ame aukšte esančioje „Upės terasoje“. Vasaros ketvirtadieniais vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami pamatyti kitokį sostinės veidą, skambant gyvai muzikai ir mėgaujantis skaniu maistu. Tai vieta, kur galima skirti pasimatymus. Vieta, kur galima pasikrauti energijos. Vieta, kuri užaugina sparnus. Vieta, kur norisi sugrįžti.

  Įsigyti bilietą.

  Miesto festivalis kvies atrasti ne tik naują erdvę pačiame Vilniaus centre, bet ir pasiūlys net 11 skirtingų renginių – nuo akustinių muzikinių programų iki teatralizuotų pasirodymų. Čia skambės autorinė daina, rokas, populiarioji muzika, netruks jautrių, nostalgiškų išgyvenimų bei įsimenamų akimirkų.

  Birželio 2 d. festivalį pradės scenos padūkeliai ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS. Grupės pavadinimas ir kūryba „linksmai beprotiškos“ muzikos mėgėjų ausis kutena jau daugiau nei dešimt metų.Scenoje vykstantis šėlsmas, kuriame gausu ir teatrališkų akcentų, įtraukia į pasirodymą kiekvieną, kuriam nesvetimas humoras.

  Birželio 9 d. į koncertą kvies dainuojantys aktoriai OLEGAS DITKOVSKIS ir SAULIUS BAREIKIS. Ypač retai bendrus pasirodymus rengiantis duetas paruošė nostalgišką autorinių dainų programą, kurioje sutilpo gražiausios, dar studijų laikais kurtos dainos, kurias talentingi kūrėjai paskirs visiems tradicinės dainuojamosios poezijos gerbėjams.

  Birželio 16 d. kino ir teatro aktoriai, dainininkai LINA RASTOKAITĖ ir JOKŪBAS BAREIKIS pristatys naują, gyvo garso muzikinę programą, kurios metu skambės gražiausi populiariausių Holivudo filmų muzikos kūriniai. Programos metu atlikėjai pasidalins įdomiausiais faktais iš kino istorijos. Šis koncertas skirtas visiems, išsiilgusiems gyvo, kokybiško, be galo energingo ir pozityvaus muzikinio pasirodymo!

  Liepos 7 d. akustinis džiaugsmas DOMANTO RAZAUSKO gerbėjams. Akustinės improvizacijos, dainos, eilės. Be fejerverkų, be šou ir be „kur jūsų rankos“. Tik viena netobula gitara, vienas netobulas balsas ir netobulos netobulo autoriaus dainos.

  Liepos 17 d. žavioji aktorė, atlikėja, projekto „Auksinis balsas“ nugalėtoja LINA RASTOKAITĖ pakvies į romantišką pasimatymą su muzika ir poezija. Koncerte skambės išskirtinai tik lietuvių poetų (P. Širvio, A. Miškinio ir kitų) tekstais sukurtos ir gerai žinomos (V. Kernagio, A. Kulikausko) bei nepelnytai pamirštos dainos. Atlikėjai akomponuos Vainius Dovydaitis (fortepijonas).

  Liepos 21 d. aktorius ANDRIUS KANIAVA pristatys žemiškąją komediją „Trečioji evangelija pagal Andrių“. Žiūrovų laukia atviras aktoriaus pokalbis pagal rašytojo Andriaus Užkalnio knygą „Trečioji evangelija” apie paprastus ir nepaprastus žmones ypatingais laikais.

  Liepos 28 d. visad laukiamas ir kartais sulaukiamas – „Keistuolių“ teatro aktorių koncertinis pasirodymas su programa „TRYS“. Nuo studijų metų koja kojon žengiantys kūrėjai, „Keistuolių” teatro įkūrėjai ILONA BALSYTĖ, DARIUS AUŽELIS ir AIDAS GINIOTIS scenoje susitinka jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bei itin gyvai savo bendros kūrybos retrospektyvai, šalia jos pristatydami ir naujus, dar negirdėtus kūrinius.

  Rugpjūčio 4 d. stogas pavirs teatro scena, kurioje įvyks „VESTUVĖS“ (pagal B. Brechto pjesę), režisuotos OSKARO KORŠUNOVO. Spektaklis kalba apie visuomenės moralinį dviveidiškumą, o visas veiksmas iš esmės sukasi apie ikivestuvinį nuotakos skaistybės praradimą. Spektaklis itin atviras, jame daug improvizacijos. Į jį vis įtraukiamos naujausios visuomeninės ir politinės aktualijos, todėl jis nuolat kinta.

  Rugpjūčio 11 d. apie artėjantį 15-ąjį kultūros festivalį „PURPURINIS VAKARAS“ Anykščiuose skelbs įžanginis koncertas, kuriame dalyvaus žinomi bardai.

  Rugpjūčio 25 d. dainų autorius ir atlikėjas ANDRIUS KANIAVA sugrįš su akustiniu pasirodymu, kuriame skambės laiko patikrintos dainos. Jo koncertai – tai tarsi vaizdingi pasakojimai, kurie niekados nepasikartoja, o klausytojų pamėgtos dainos kaskart prisistato naujame amplua – skambesio bei atlikimo. Dėl to nei vienas A. Kaniavos koncertas nėra panašus į prieš tai buvusį.

  O rugsėjo 8 d. publikos numylėtiniai, charizmatiškieji ČESLOVAS GABALIS ir JERONIMAS MILIUS bei jiems meistriškai fortepijonu talkinantis pianistas FELIKSAS ZAKREVSKIS pabaigs visą vasarą trunkantį festivalį. Jie atliks žinomiausias pasaulio pop ir roko balades. Ši akustinė programa (beje nuolat pildoma) – tikras džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus!

  Visų renginių pradžia 20 val. Adresas: „Upės terasa“, PC CUP 5-ame aukšte, Upės g. 9, Vilnius

  Atrasti naują erdvę ir padovanoti sau išgyvenimus, kurie keičia ir praturtina kasdienybę kviečia GEROS MUZIKOS EKSPERTAI ir BARDAI LT.