Renginiai

 • Kupinas gyvenimo džiaugsmo koncertas vaikams su dainuojančiu aktoriumi Andriumi KANIAVA

  Koncertas
  nuo lapkričio 19 d. iki lapkričio 19 d.
  Teatro klubas, Vilniaus g. 22, Kaunas, Lietuva
 • Kupinas gyvenimo džiaugsmo koncertas vaikams su dainuojančiu aktoriumi Andriumi KANIAVA

  Koncertas

  2023 m. lapkričio 19-ąją, 13 val. Kaune, „Teatro klube“ įvyks „kupinas gyvenimo džiaugsmo“ koncertas vaikams. Jame laukiami mažieji klausytojai ir jų tėveliai, kuriuos į muzikinį nuotykį po teatro pasaulį kvies dainuojantis aktorius Andrius Kaniava.

  A. Kaniava yra daug metų vaidinęs muzikiniuose spektakliuose, parašęs jiems nemažai dainelių, sukūręs įsimintinus personažus, kuriuos iki šiol myli ir prisimena jau užaugę (bet širdyje nepasenę) vaikai. Prieš keletą metų aktorius su scenos kolegomis šėlo teatralizuotuose koncertuose „Ten seneliai jauni“. Vėliau sukūrė miuziklą šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“ (pagal J. Avyžiaus apysaką „Aštuonetas iš Trepsės namų“), kur prakalbino lėles ir nuotaikingai, jautriai, be pataikavimo jauniems žiūrovams papasakojo pilną nuotykių lėlių kelionę iš nedėkingos mergaitės Trepsės namų.

  Šio susitikimo metu A. Kaniava kvies į kiek kitokią, bet ne ką mažiau įdomesnę, pilną netikėtumų ir nuotykių muzikinę kelionę su Jūroje siaučiančiais piratais, Laiminguoju Hansu, Trepse ir jos pabėgimo istorija, tik truputį baisiais Plėšikais ir kitais personažais, gyvenančiais spektaklių dainose. Patiems mažiausiems kelionė neabejotinai atims žadą ir pažers staigmenų, o suaugusius nukels į tą gražiąją šalį, kur „seneliai jauni, o tėvai kaip vaikai“.

  Bilietus platina kakava.lt bei likus 1 val. iki koncerto pradžios renginio vietoje.

  Bilieto kaina 12, 15 Eur, Renginio dieną – 15 eur.

  Vietų skaičius ribotas.

  Vaikams iki 3 metų bilietas nekainuoja.

  Daugiau informacijos koncertai@bardai.lt ; mob. +370 672 23266