Naujienos

 • Kultūros savaitgalis Bistrampolio dvare: Daddy Was A Milkman, Monika Liu su grupe ir O. Koršunovo „Vestuvės“

  Naujiena | 2024-05-16
 • Kultūros savaitgalis Bistrampolio dvare: Daddy Was A Milkman, Monika Liu su grupe ir O. Koršunovo „Vestuvės“

  Naujiena | 2024-05-16

  BARDAI LT rekomenduoja:

  2024 m. liepos 19-21 dienomis Bistrampolio dvaras prisipildys kultūros ir kvies tapti neeilinio, tris dienas truksiančio, įvykio liudininkais.

  Aukštos prabos kultūrinio savaitgalio dvare organizatoriai „Geros muzikos ekspertai“ kartu su Teatro ir Muzikos mūzomis sieks įprastą kasdienybę pripildyti magiškais, įkvepiančiais, praturtinančiais išgyvenimais ir žiūrovams pateikti gaivinantį eliksyrą iš sveikatai ir sielai naudingų ingredientų.

  2024 m. liepos 19 d. 20 val. koncertą surengs vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – „Daddy Was A Milkman“. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, surengęs anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir Rygos arenoje. Prieš septynerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. 2018-ais metais atlikėjas buvo pristytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. Ceremonijos metu jam buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“. 2021-ųjų pabaigoje atlikėjas išleido pirmąjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane“, kurį pristatė dviejuose išskirtiniuose koncertuose Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Magiška, svajinga, vasaros lengvumu alsuojanti muzika pripildys Bistrampolio dvarą.

  2024 m. liepos 20 d. 18 val. OKT pristatys kultinį spektaklį „Vestuvės“ (rež. O. Koršunovas), sukurtą atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto kūrinio ir remiantis nūdienos aktualijomis. Tapęs fenomenaliu reiškiniu ir nuolat kintantis spektaklis – tai naujas nuotykis ir ilgam išliekantys prisiminimai. Jame kalbama apie visuomenės moralinį dviveidiškumą, o visas veiksmas iš esmės sukasi apie iki vestuvinį nuotakos skaistybės praradimą. Bet „Vestuvės“ kalba ne tik apie dviveidišką moralę ir skaistybę, bet ir apie papročių suirimą, absurdišką deformaciją to, kas kadaise buvo labiausiai sakralūs dalykai žmogaus egzistencijoje: vestuvės, laidotuvės, kosmogoninio ciklo pajautos ir šventimo tradicijos. Spektaklis itin atviras, jame daug improvizacijos, o kuriami tipažai ir situacijos yra tokios taiklios, kad nepalieka abejingų.

  2024 m. liepos 21 d. 17 val. lietuviškos muzikos diva ir elegantiškoji, nenuspėjama saldžiabalsė atlikėja ir dainų kūrėja Monika Liu su grupe jautriai, dramatiškai ir sentimentaliai dalinsis su klausytojais prisikaupusiomis istorijomis ir dainomis, kurios nebetelpa viduje. Monikos Liu muzika ir išskirtinis artistiškumas jau spėjo užkariauti ne tik Lietuvos, bet ir Europos klausytojų širdis. Nors Monikai netrūksta valiūkiškumo bei jėgos nepaklūsti įprastiems standartams, ši atlikėja visuomet be galo atvira ir nuoširdi, gebanti sujungti nesujungiamus dalykus – džiazą ir pop muziką, teatrą ir tikrovę, juoką ir ašaras. Todėl visi Monikos koncertai gausiai lankomi ir tai, ko gero, geriausiai apibūdina neeilinę Monikos Liu charizmą ir talentą.  Ekscentriškas, alternatyvaus pop skambesys, džiazo nuotaikos, bosanovos ritmai, disko aidas ir, žinoma, gimtoji kalba – šis gaivinantis eliksyras bus pateiktas Bistrampolio dvare.

  Kultūros savaitgalio Bistrampolio dvare organizatoriai „Geros muzikos ekspertai“ ir „Bardai LT“ kviečia patirti metamorfozę, atrasti naują erdvę asmeninėms patirtims ir pasisemti įkvepiančių emocijų. ___________________________________________________________________________

  Bilietų kainos:

  Bilietus platina kakava.lt ir vietoje, likus 1 val. iki renginio.

  Daugiau informacijos: www.gme.lt | koncertai@bardai.lt | +370 672 23 266