Renginiai

 • Kosto Smorigino trio ir styginių kvartetas | Kaunas

  Koncertas
  nuo lapkričio 17 d. iki lapkričio 17 d.
  Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas, Lietuva
 • Kosto Smorigino trio ir styginių kvartetas | Kaunas

  Koncertas

  Kostas Smoriginas kviečia į naujausio albumo VAKAR pristatymo koncertą

  Šių metų pavasarį dainuojantis aktorius Kostas Smoriginas surengė 12 koncertų jubiliejinį turą po Lietuvą, skirtą savo 70-mečiui. Bet rudeniui paliko gerbėjams tam tikrų muzikinių staigmenų, jis, kartu su kompozitoriumi, pianistu Audriumi Balsiu bei gitaros virtuozu Martynu Kuliavu ir styginių kvartetu pristatys naujausią savo darbą – kompaktinę ir vinilinę plokštelę „Vakar“.

  Dviejų dalių koncerte žiūrovai turės galimybę pasiklausyti pačių naujausių Kosto Smorigino dainų, skambančių albume „Vakar“. Tačiau nusivilti neturėtų ir tie, kurie tikisi išgirsti žinomiausias atlikėjo dainas – „Paukščiai“, „Užtrauktukas“, „Kalėdos“. Jos neišvengiamai suskambės koncerte.

  „Esu menininkas. Tie, kas mane vadina aktoriumi, neklysta, teisūs ir tie, kurie sako, kad esu dainų autorius ir atlikėjas“, – yra sakęs daugiau nei keturiasdešimt metų scenoje praleidęs, Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija apdovanotas K. Smoriginas ir šiandien be kūrybos, be scenos neįsivaizduojantis savo gyvenimo.

  Kartu su Kosto Smorigino trio pasirodys ir styginių kvartetas, kuriame pirmuoju smuiku grieš Rasa Vosyliūtė, antruoju – Almina Statkuvienė, altu – Arūnas Statkus, o violončele gros Onutė Švabauskaitė.

  Dainuojančio aktoriaus plokštelę „Vakar“ išleido ir koncertą rengia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“. Prieš ir po koncerto žiūrovai turės galimybę įsigyti naujausią albumą.

  Bilietų kaina: 20 Eur, 25 Eur, 30 Eur

  Bilietus platina kakava.lt

  Perkant daugiau nei 10 bilietų – taikomos nuolaidos.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266