Renginiai

 • Kosto Smorigino trio | „Artistai”

  Koncertas
  nuo liepos 16 d. iki liepos 16 d.
  Muzikinio baro "Artistai" kiemelis, Kazimiero g. 3, Vilnius
 • Kosto Smorigino trio | „Artistai”

  Koncertas

  2024 m. liepos mėn. 16 d. 19 val. tradiciškai muzikinio baro ,,Artistai” vasaros tearasoje koncertą surengs dainuojantis aktorius Kostas Smoriginas.. Čia jis pristatys geriausių savo dainų dviejų dalių programą, kurioje skambės publikos pamėgti kūriniai.

  Scenoje K. Smoriginui pritars ištikimas bendražygis, jo dainų aranžuotojas, kompozitorius Audrius Balsys ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas.

  Šis koncertas tarsi K. Smorigino kelio retrospektyva: nuo dar jaunystėje sukurtų dainų, „Aktorių trio“ laikotarpio iki naujų, išskirtinai tik pagal Aktoriaus vaidmenis poeto Rimvydo Stankevičiaus parašytų dainų tekstų. Per visą programą raudona linija pereina kūrėjo pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, menininko poziciją ir jo vietą visuomenėje. Artistas tik jam būdingu, atpažįstamu stiliumi – veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai kalba apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti.
  Su bičiuliu, kompozitoriumi, aranžuotoju Audriumi Balsiu K. Smoriginas dirba ne pirmus metus. Talentingas ir jautrus muzikantas yra aranžavęs ne vieną kompaktinę ir vinilinę plokšteles, kūrė muziką spektakliams. Kartu scenoje ir ilgametę sceninę patirtį turintis gitaristas Martynas Kuliavas, kurio virtuoziškai valdoma gitara suteiks publikos pamėgtoms K. Smorigino dainoms naujų atspalvių.
  Pasižiūrėti ir išgirsti trijų talentingų menininkų bendro muzikinio darbo kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.
  ————————————————————————————————————