Renginiai

 • Kostas Smoriginas ir Vytauto Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“

  Koncertas
  3
  gegužės 2020 m. | 18:00
  Kauno kultūros centras
 • Kostas Smoriginas ir Vytauto Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“

  Koncertas

  Dėl Korona viruso grėsmės – renginys atšaukiamas, bilietus galima grąžinti kasoje  arba tiketa.lt sistemoje.

  Kaip grąžinti bilietą, informaciją rasite čia:

  https://www.tiketa.lt/LT/FAQ arba el. paštu info@tiketa.lt

  Po itin sėkmingai ir skambiai 2019 m. gruodžio mėnesį įvykusių koncertų didžiuosiuose Lietuvos miestuose, ne visos muzikinės dovanos liko išdovanotos. Šį pavasarį išgirsti gražiausių Kosto Smorigino baladžių, skambančių pritariant maestro Vytauto Lukočiaus vadovaujamai „Vilniaus Sinfoniettai“ galės Marijampolės ir Kauno miestai. 

  Kovo 24 d. 18 val. Marijampolės kultūros centre ir, žiūrovų prašymu, gegužės 3 d. 18 val. Kauno kultūros centre

  muzikos gurmanai kviečiami nepraleisti unikalios progos – išgirsti Kosto Smorigino muzikinius laiškus, įgavusius naujų spalvų ir netikėtų sąskambių dėka charizmatiškojo dirigento Vytauto Lukočiaus ir jo vadovaujamo orkestro „Vilniaus Sinfonietta“.

  Per visą programą pavadinimu „SMS: labas vakaras, brangioji!“ raudona linija pereina kūrėjo pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, meilę ir atsidavimą, savo vietos šiame pasaulyje paieškas, įkvėpimo bei nostalgijos momentus. Kostas Smoriginas tik jam būdingu, atpažįstamu stiliumi – veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai kalba su savo klausytoju apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti.

  Be dirigento Vytauto Lukočiaus ir jo vadovaujamos „Vilnius Sinfonietta“ Kostą Smoriginą koncertuose lydės ištikimi bendražygiai: kompozitorius ir ilgametis jo dainų aranžuotojas Audrius Balsys bei gitaros virtuozas Martynas Kuliavas.

  Paskubėkite padovanoti sielos šventę sau ir artimiesiems bei leistis į muzikinę kelionę su scenos mohikanu Kostu Smoriginu ir jo legendinėmis dainomis.

   

  Bilietų kainos: 15 Eur, 20 Eur, 25 Eur, 30 Eur

   

  Bilietus platina TIKETA

   

  | Kaune taip pat 1 val. iki koncerto pradžios |

   

  Daugiau informacijos ir nuolaidos grupėms: koncertai@bardai.lt ir tel. 867223266