Renginiai

 • Kostas Smoriginas. Knygos pristatymas – koncertas

  Koncertas
  22
  liepos 2020 m. | 19:00
  Vasaros terasa
 • Kostas Smoriginas. Knygos pristatymas – koncertas

  Koncertas

  Renginys perkeltas iš 2020 m. balandžio 22 d. Įsigyti bilietai galioja.

  2020 m. Liepos 22 d. 19 val. Vasaros terasoje (Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje) geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kartu su leidyka „Tyto alba” surengs knygos apie Kostą Smoriginą pristatymą – koncertą. Nors pirminis sumanymas buvo pasitikti scenoje dvigubą gimtadienį (balandžio 22 d.) – paties Kosto ir šviežiai pasirodžiusios knygos – gyvenimas kiek pakoregavo planus. Bet juk niekas nedraudžia švęsti gimtadienių bei susitikti su draugais ir vėliau? Kai visi visų bus dar labiau išsiilgę.

  Arno Ališausko parašyta ir leidyklos „Tyto alba“ išleista knyga „Kostas. Eskizai scenos generolo portretui“ yra apie Artisto gyvenimo ir kūrybos kelią. Apie teatrą kaip šeimą, ir šeimą kaip teatrą. Apie sutiktus žmones – giliai ir jautriai prisimenant Eimuntą Nekrošių, Dalią Tamulevičiūtę, Vytautą Kernagį, Arūną Storpirštį. Apie muziką – nuolatinę jo gyvenimo palydovę. Knygoje netruks ir anekdotinių istorijų ir ,,baikų“.

  Kostas Smoriginas daugiau nei keturis dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms, tad mintis pasitikti savo ir knygos gimimą scenoje neatrodė nepriimtina. O koks gi gimtadienis be muzikos ir svečių? Vakaro metu skambės publikos pamėgtos Kosto Smorigino dainos, pritariant kompozitoriui Audriui Balsiui ir gitaristui Martynui Kuliavui. Prisiminimus ir muzikines dovanas dalins maestro draugai ir scenos bendražygiai: aktoriai Vladas Bagdonas, Kristina Kazlauskaitė, Saulius Bareikis, Vidas Petkevičius, poetas Rimvydas Stankevičius, kino režisierius Algimantas Puipa.

  Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia padovanoti sau sielos šventę ir nepraleisti šio susitikimo su scenos legenda.

  Vakaro metu žiūrovai galės įsigyti knygą ir gauti Kosto Smorigino autografą.

  Bilietų kaina: 10 Eur, 12 Eur, 15, Eur, 20 Eur
  Bilietus platina TIKETA ir likus 1 val. – renginio vietoje.

   

  BARDAI LT informacija