Renginiai

 • Atšaukta. Kostas Smoriginas. Autorinių dainų koncertas | Ukmergė

  Koncertas
  nuo lapkričio 27 d. iki lapkričio 27 d.
  Ukmergės kultūros centras
 • Atšaukta. Kostas Smoriginas. Autorinių dainų koncertas | Ukmergė

  Koncertas

  Koncertas neįvyks. Dėl bilietų grąžinimo kreipkitės el. paštu info@tiketa.lt arba į kultūros centro kasą.

  2021 m. lapkričio 27 d. 18:00 val. į koncertą Ukmergės kultūros centre kvies žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas KOSTAS SMORIGINAS. Pritariant ištikimam bendražygiui, jo dainų aranžuotojui, kompozitoriui AUDRIUI BALSIUI (klavišiniai) ir gitaros virtuozui MARTYNUI KULIAVUI, Artistas pristatys atnaujintą dainų programą. K. Smoriginas žada atlikti keletą naujų dainų, papildyti repertuarą seniau sukurtais, bet nepelnytai primirštais kūriniais, ir, žinoma, nepamiršti ištikimų klausytojų atmintyje gyvenančių dainų.

   

  Kostas Smoriginas pagrįstai laikomas dainuojamosios poezijos žanro klasiku, jo dainos mėgiamos ir dainuojamos įvairių kartų, jo balsas atpažįstamas, o atlikimo maniera užburia. Šių metų pavasarį kūrėjas išleido savo pirmąją dvigubą vinilinę plokštelę kartu su V. Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“ ir VDU kameriniu orkestru. Itin subtilaus dizaino, su dainų tekstais, ji neabejotinai išsiskyrė bendrame lietuviškos muzikos kontekste. Šiuo metu K. Smoriginas kartu su savo ištikimais muzikantais ruošia medžiagą naujam albumui.

   

  Rudenėjant ir vis trumpėjant dienoms geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia pasisemti šviesos, vilties ir išminties, kuriomis K. Smoriginas dalinasi dosniai ir įtaigiai.

   

  Bilietų kaina: 10, 12, 15 Eur

  Bilietus platina TIKETA bei kultūros centro kasoje.

  Įėjimas į koncertą TIK su galimybių pasu.