Renginiai

 • Kostas Smoriginas. Autorinių dainų koncertas | Kaunas

  Koncertas
  nuo sausio 8 d. iki sausio 8 d.
  Kauno valstybinė filharmonija
 • Kostas Smoriginas. Autorinių dainų koncertas | Kaunas

  Koncertas

  Dėl aktoriaus ligos koncertas perkeliamas iš 2021 m. gruodžio 19 d. 18:00 val.

  į

  2022 01 08, 18:00.

  Į koncertą Kauno valstybinėje filharmonijoje kvies žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas KOSTAS SMORIGINAS. Pritariant ištikimam bendražygiui, jo dainų aranžuotojui, kompozitoriui AUDRIUI BALSIUI (klavišiniai) ir gitaros virtuozui MARTYNUI KULIAVUI, Artistas pristatys atnaujintą dainų programą. K. Smoriginas žada atlikti keletą naujų dainų, papildyti repertuarą seniau sukurtais, bet nepelnytai primirštais kūriniais, ir, žinoma, nepamiršti ištikimų klausytojų atmintyje gyvenančių dainų.

   

  Kostas Smoriginas pagrįstai laikomas dainuojamosios poezijos žanro klasiku, jo dainos mėgiamos ir dainuojamos įvairių kartų, jo balsas atpažįstamas, o atlikimo maniera užburia. Šių metų pavasarį kūrėjas išleido savo pirmąją dvigubą vinilinę plokštelę kartu su V. Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“ ir VDU kameriniu orkestru. Itin subtilaus dizaino, su dainų tekstais, ji neabejotinai išsiskyrė bendrame lietuviškos muzikos kontekste. Šiuo metu K. Smoriginas kartu su savo ištikimais muzikantais ruošia medžiagą naujam albumui.

   

  Tamsiausiu metų periodu, artėjant gražiausioms metų šventėms, geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia pasisemti šviesos, vilties ir išminties, kuriomis K. Smoriginas dalinasi dosniai ir įtaigiai.

   

  Bilietų kaina: 10, 12, 15, 20 eur Eur

  Bilietus platina TIKETA bei kultūros centro kasoje.

  Įėjimas į koncertą TIK su galimybių pasu.