Renginiai

 • Kostas Smoriginas. Autorinių dainų koncertas | „Artistų“ kiemelis

  Koncertas
  29
  rugpjūčio 2021 m. | 18:00
  Muzikinio baro "Artistai" kiemelis
 • Kostas Smoriginas. Autorinių dainų koncertas | „Artistų“ kiemelis

  Koncertas

  Basibaigiant kalendorinei vasarai, 2021 m. rugpjūčio 29 d. 18 val. susitikti muzikinio baro „Artistai“ kiemelyje (Kazimiero g.3, Vilnius) kviečia žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas KOSTAS SMORIGINAS. Pritariant ištikimam bendražygiui, jo dainų aranžuotojui, kompozitoriui AUDRIUI BALSIUI (klavišiniai) ir gitaros virtuozui MARTYNUI KULIAVUI, Artistas pristatys atnaujintą dainų programą. K. Smoriginas žada atlikti keletą naujų dainų, papildyti repertuarą seniau sukurtais, bet nepelnytai primirštais kūriniais, ir, žinoma, nepamiršti ištikimų klausytojų atmintyje gyvenančių dainų.

  Pernykštis karantininis pavasaris menininkui buvo išties produktyvus: balandžio mėnesį (prieš pat jo gimtadienį) pasirodė Arno Ališausko knyga „Kostas. Eskizai scenos generolo portretui“ (išleido „Tyto alba“), kurioje atvirai, šmaikščiai, jautriai kalbama apie Artisto gyvenimo ir kūrybos kelią. Joje kalbinami Artisto kolegos, draugai, šeimos nariai. Knyga itin atvira, tad skirta tikrai ne silpnų nervų skaitytojams.

  Netrūko ir iššūkių: gegužės mėnesį Kostas Smoriginas entuziastingai atsiliepė į  „Bardai LT“ kvietimą surengti koncertą ant… lėktuvų angaro stogo Bistrampolio dvare (dėl tuo metu galiojančių draudimų buvo leidžiami tik „drive-in“ koncertai). Stiprus vėjas, žiūrovai, sėdintys automobiliuose ir į dainas reaguojantys valytuvų judesiais bei signalais, išties kūrė makabrišką įspūdį. Vasarą vainikavo įspūdingas ir galingas Kosto Smorigino ir Vytauto Lukočiaus „Vilniaus Sinfoniettos“ pasirodymas kultūros festivalyje „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose. Ten pat buvo pristatyta naujausia (išleista po 7 metų pertraukos) geriausių dainų kompaktinė plokštelė, kurioje sudėti gyvi įrašai iš 2019 m. vykusio koncertinio turo su orkestru. O šių metų pavasarį pasirodė itin subtilaus dizaino dviguba vinilinė plokštelė su dainų tekstais. Tiek CD, tiek LP Artisto gerbėjai galės įsigyti koncerto „Artituose“ metu.

  Belieka pasižymėti rugpjūčio 29 d. ir apsilankyti Kosto Smorigino vasaros pabaigos koncerte, kuriame pasisemsite vilties, jėgos, išminties ir šviesos.

   

   

  Bilietus platina TIKETA

   

  Esant lietingam orui, pasirūpinkite apsauga nuo lietaus.

  Koncerto metu veiks baras.

   

  www.bardai.lt, tel. +37067223266

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt .