Naujienos

 • Koncertinė vasara „Upės terasoje“ įsibėgėja

  Naujiena | 2022-07-05
 • Koncertinė vasara „Upės terasoje“ įsibėgėja

  Naujiena | 2022-07-05

  Birželio mėnesį startavęs naujas miesto festivalis „Upės terasoje“ PC CUP 5-ame aukšte sulaukia vis daugiau šią išskirtinę vietą atrandančių vilniečių ir miesto svečių. Tad organizatoriai kviečia ir liepos mėnesį pasimėgauti ilgais vakarais su ypatingu vaizdu į senąjį ir naująjį Vilnių bei pasiklausyti itin geros muzikos.

  Liepos 7 d. 20 val. akustinį, solinį pasirodymą surengs dainų autorius ir atlikėjas, radijo laidų vedėjasDOMANTAS RAZAUSKAS.  Akustinės improvizacijos, dainos, eilės. Be fejerverkų, be šou ir be „kur jūsų rankos“. Tik viena netobula gitara, vienas netobulas balsas ir netobulos netobulo autoriaus dainos. Visiškai naujos ir visiškai senos. Scenos burtininkas Domantas Razauskas iškalbės, užkalbės ir išdainuos poeziją po Vilniaus dangumi.

  Liepos 14 d. 20 val. žavioji Lina Rastokaitė pakvies į romantišką pasimatymą su muzika ir poezija. Aktorei, atlikėjai, projekto „Auksinis balsas“ nugalėtojai akomponuos pianistas Vainius Dovydaitis. Koncerte skambės išskirtinai tik lietuvių poetų (P. Širvio, A. Miškinio ir kitų) tekstais sukurtos ir gerai žinomos (V. Kernagio, A. Kulikausko) bei nepelnytai pamirštos dainos.

  Liepos 21 d. 20 val. aktorius Andrius Kaniava pristatys žemiškąją komediją „Evangelija pagal Andrių“. Žiūrovų laukia atviras aktoriaus pokalbis pagal rašytojo Andriaus Užkalnio knygą „Trečioji evangelija” apie paprastus ir nepaprastus žmones ypatingais laikais. Šmaikščiai ir nuoširdžiai, besiremdamas tikromis istorijomis bei asmenine patirtimi, Andrius Kaniava kvies žiūrovus keliauti į netolimą praeitį, į laikotarpį, kuris prasideda 90-aisiais ir baigiasi 2000 – aisiais metais.

  O štai liepos 28 d. 20 val. visad laukiamas ir kartais sulaukiamas – „Keistuolių“ teatro aktorių koncertinis pasirodymas su programa „TRYS“. Tai koncertas – susitikimas su trimis žmonėmis, lydinčius visus trisdešimt metų trunkančią Keistuolių teatro kelionę į žiūrovų širdis. Ilona Balsytė, Aidas Giniotis ir Darius Auželis scenoje jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bei itin gyvai apžvelgs savo bendros kūrybos retrospektyvą, šalia to pristatydami ir naujus, dar negirdėtus kūrinius.

  Šie liepos vakarai ant stogo žada būti nostalgiškai jautrūs, poetiškai pakrauti ir, žinoma, dovanos tik šviesiausias emocijas.

  Muzikine ir poetine terapija „Upės terasoje“ rūpinasi geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.