Naujienos

 • K. Kazlauskaitės spektaklio „Principas“ premjera Kaune keliasi į Pažaislio vienuolyno kiemą.

  Naujiena | 2020-09-07
 • K. Kazlauskaitės spektaklio „Principas“ premjera Kaune keliasi į Pažaislio vienuolyno kiemą.

  Naujiena | 2020-09-07

  Mielieji, siekiant išvengti spūsčių, kviečiame į spektaklį atvykti kiek anksčiau. Jo pradžia-19:30. Įėjimas pro pagrindinį svetingumo komplekso „Monte Pacis“ įėjimą. Duris atversime 18:00.

  • Prieš patenkant į renginio erdvę, organizatoriai vykdys žiūrovų registraciją.
  • Renginio metu bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes.
  • Į renginio teritorija draudžiama įsinešti maistą ir gėrimus.
  • Spektaklis bus su pertrauka, jūsų patogumui veiks svetingumo komplekso „Monte Pacis“ restoranas, kuriame galėsite pavalgyti bei atsigerti.

  Jei kiltų klausimų, bendraukime: tel. 867223266, koncertai@bardai.lt.

  Kristinos Kazlauskaitės režisuotas spektaklis „Principas“, kurio premjera Kaune buvo perkelta iš pavasario į rudenį, pakvies teatro mylėtojus į neįprastą erdvę – Pažaislio vienuolyno kiemą. Atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus bei rekomendacijas ir siekiant užtikrinti saugų atstumą tarp renginio dalyvių, nutarta spektaklį perkelti iš VDU Didžiosios salės į saugesnę lauko erdvę. Spektaklis vyks rugsėjo 16 dieną, 19:30 val. – pusvalandžiu vėliau nei buvo planuota. Turimi bilietai galios, vietos bus paruoštos pagal VDU didžiosios salės planą, todėl žiūrovams nieko keisti nereikia. Organizatoriai viliasi, kad oras bus tinkamas, tačiau derėtų nepamiršti, kad baigėsi kalendorinė vasara ir derėtų šilčiau apsirengti bei turėtų apsaugą nuo lietaus, o šiltais gėrimais pasirūpins svetingumo komplekso „Monte Pacis“ restoranas.

  „Iš principo viskas baigsis gerai, šviesiai ir su viltimi“, – apie savo naujausią darbą sako aktorė Kristina Kazlauskaitė. „Principas“ – jos režisūrinis bandymas į didžiąją sceną kūrybiškai perkelti ir sujungti dvi rusų klasiko Antono Čechovo vienaveiksmes humoreskas „Meška“ ir „Piršlybos“. „Gal kišu nosį ten, kur man nederėtų. Bijau, drebu, bet kišu“, – besiruošdama premjerai jaudinosi K. Kazlauskaitė.

  Čechovo ankstyvoji kūryba ne taip dažnai buvo statoma Lietuvos teatruose, tačiau ji išlieka aktuali, ironiška, joje atpažįstamos žmonių ydos, tuščios ambicijos ir kvailų principų susikirtimas su tikrove. „Ar jums atrodo, kad gyvenimas pasikeitė? O mūsų principai? Taigi viskas – tas pats! Keičiasi sistemos, technologijos, bet žmogus myli ir nekenčia, juokiasi ir verkia lygiai taip pat. Teatras mums leidžia į tai pažvelgti aštriau, ironiškiau ir kai kurias žmonių charakterio savybes išryškina iki absurdo“, – dalinasi mintimis K. Kazlauskaitė.

  Nusiteikite keliasdešimt savo gyvenimo minučių praleisti, iš principo, su šypsena!

  Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai:

  Andrius Kaniava, Gediminas Storpirštis, Redita Dominaitytė.

  Veiksmas: iš principo rudenį ir pavasarį.

  Trukmė: iš principo dvi dalys po 55 min. Pertrauka be jokių principų neįskaičiuota, bet neišvengiama (kad aktoriai pasikeistų rūbą).

  Įėjimas į renginio erdvę  bus galimas tik dėvint apsaugines veido kaukes. Taipogi organizatoriai vykdys žiūrovų registraciją.

  Siekiant išvengti spūsčių, siūlome atvykti anksčiau.

   

  Būkit principingi – įsigykit bilietą ir įrodykite sau, kad sveikas humoras dar niekam nepakenkė.

   

  Bilietais prekiauja tiketa: Pirkti bilietą.

  ———————————————————————————————————————

  2020 11 28, 18:00 d. spektaklis bus rodomas kultūros centre „Girstutis“, Kaune.