Naujienos

 • Įvyko trečiasis šalies jaunimo dainuojamosios poezijos konkursas „Žemės ir pavasariai”

  Naujiena | 2023-09-25
 • Įvyko trečiasis šalies jaunimo dainuojamosios poezijos konkursas "Žemės ir pavasariai"

  Naujiena | 2023-09-25

  ,,Žemės ir pavasariai” – tai geros muzikos ekspertų „Bardai LT“ jau trečius metus iš eilės organizuotas dienos trukmės vyksmas, kuriame sutilpo jaunimo dainuojamosios poezijos konkursas ir vakarinis koncertas, kuriame buvo apdovanoti konkurso laureatai. Koncerte taip pat dalyvavo  ir žinomi dainų autoriai ir atlikėjai: Vygantas Kazlauskas, Andrius Kaniava ir Gintarė Bauerytė, Gytis Ambrazevičius, Giedrius Arbačiauskas, Gediminas Storpirštis, Darius Žvirblis ir Džiugas Karoblis.

  Rugsėjo 23 d. nuo 12 val. Vilniaus mokytojų namų Baltojoje salėje vyko konkursas, kurio dalyvius vertino kompetetinga komisija: kompozitorius, bardas Andrius Kulikauskas, dainuojantis aktorius Andrius Kaniava bei dainų autorius ir atlikėjas Darius Žvirblis. Iš dešimties atrinktų dalyvių geriausiųjų vietas užėmė:

  I solisto kategorijos vieta – Aurimas Liudvinovičius, kuriam atiteko 100 eur vertės piniginis prizas. Aurimas atliko dvi autorines savo dainas: „Didelis nieko” bei „Debesų vaikai”;

  I vietą ansamblio kategorijoje užėmė Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos ansamblis: Emilija Vatikutė, Emilija Veneditkovaitė ir Adrija Zavackaitė, atlikusios kūrinius „Negyvenimo kvapas“ Elenos Mezginaitės žodžiais ir Emilijos Venediktovaitės muzika bei dainą „Nežiūrėk, nežibėk“, Pauliaus Širvio žodžiais, muzika – Emilijos Vaitkutės.  Merginoms skirtas 200 eur piniginis paskatinimas;

  Komisijos „Simpatijų” prizas atiteko Gretai Dūdytei iš Trakų rajono.  Greta pristatė dvi savo kurtas dainas: „Tu ateik” (E. Selelionio eilės) bei „Suraski tą žvaigždelę” (ž. Pauliaus Širvio).

  z

  Sveikiname laimėtojus ir linkime kuo geriausių kūrybinių pasiekimų!