Renginiai

 • Grupė ,,Baltos varnos” | ,,Namų dvasia”

  Koncertas
  6
  kovo 2020 m. | 19:00
  Klaipėdos kultūros fabrikas
 • Grupė ,,Baltos varnos" | ,,Namų dvasia"

  Koncertas

   grupė BALTOS VARNOS I Klaipėda

   

  2020 m. kovo 6 d. 19val. Klaipėdos kultūros fabrike kviečia susitikti grupė “Baltos varnos”.

  Lietuvos muzikinėje padangėje ši jauna grupė jau yra puikiai žinoma, o gausus gerbėjų ratas su nekantrumu laukia kiekvieno jos pasirodymo. 2017 m. išleistas debiutinis albumas „Dar nedaviau tau vardo“ sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų, o pernai pasirodęs „Virsmas“ įrašytas gyvai Šv. Kotrynos bažnyčioje kartu su styginių kvartetu, rodos, pakylėjo grupę į kitokį muzikinį lygį.

  Grupė ,,Baltos varnos” – keturios talentingos ir kūrybingos asmenybės, kurias jungia muzika. Tai Milda ir Teresė Andrijauskaitės, grupės įkūrėjos, pagrindinės vokalistės, grojančios smuikais ir gitaromis, ryškiai suspindėjusios Laumių vaidmenyse miuzikle ,,Eglė Žalčių karalienė” ir televizijos muzikiniame projekte “Du balsai – viena širdis”, kuriame pavergė žiūrovus daina “Dalija” – savitumu ir grynumu išsiskiriančios merginos daugeliui tapo atradimu. Grupėje bosines gitaros partijas atlieka Julius Bakanauskas, mušamaisiais ritmą laiko Tomas Urbanavičius. Šiais metais grupė bando sėkmę Eurovizijos atrankoje su daina “Namų dvasia”.

  Prie pasirodymo Klaipėdoje prisijungs ir grupės bičiulis scenoje ir gyvenime – profesionalus muzikantas Tadas Dešukas, pritarsiantis mandolina bei gitara.

  Koncerte suskambės ir naujos grupės dainos, ir publikai jau žinomi kūriniai: “Dalija”, “Aukštaitija”, “Kapitonai”.

   

  Scenoje:

  Milda Andrijauskaitė – Bakanauskienė (vokalas, gitara, smuikas)

  Teresė Andrijauskaitė (vokalas, gitara, smuikas)

  Julius Bakanauskas (bosinė gitara)

  Tomas Urbanavičius (būgnai)

  Tadas Dešukas (mandolina, gitara)