Renginiai

 • Grupė ATIKA susiburs vieninteliam pasirodymui VU planetariume

  Koncertas
 • Grupė ATIKA susiburs vieninteliam pasirodymui VU planetariume

  Koncertas

  2021 m. spalio 28 d. 19 val. koncertų cikle „Muzika po žvaigždėmis“ VU planetariume pasirodys šiais metais 25-metį pasitinkanti grupė „Atika“. Surinkęs gražiausias savo kūrybos dainas, grupės lyderis Darius Žvirblis žada įsimintiną ir jaukų pasibuvimą visiems grupės gerbėjams. Kartu muzikuos: Haroldas Liumparas – elektrinė gitara, Michailas Denisenko – būgnai, Aurimas Stonys – bosinė gitara.

  Grupė „Atika“ susikūrė 1996 metais, dažnai keitėsi grupės sudėtis, nesikeitė tik grupės lyderis, kurio dainos skamba ir šiandien. Apie savo kūrybą Darius yra sakęs: “Į dainų tekstus sudedu savo patirtis, fantazijas ir liguistumus. Iš esmės, tai yra mano slapti dienoraščiai, kurių teoriškai niekam nerodyčiau. Bet kadangi tai yra dainos, sakau: padainuokime kartu. O ritmas ir rimas – kaip žaislai, tarsi „Monopolio“ kortelės ar lego kaladėlės. Taip smagu kartais būna pažaisti. Labiausiai mene man šiandien trūksta nemenininkų. Kūrėjų, kurie tarsi sakytų – žiūrėk, seni, esu toks kaip tu – paprastas žmogelis, bet kurią akimirką galintis numirti. Todėl, davaj, aš tau nupirksiu ledų, o tu valgyk ir stebėk – padarysiu ką nors paprasto, mielo ir suprantamo. Tai štai lygiai to paties noriu ir aš – kad mano dainos žmonėms primintų, jog savo gyvenimu ir mirtimi esame visi vienodi”.

  Pakeliauti po dangaus pasaulius, klausantis gražiausių grupės “Atika” dainų, kviečia geros muzikos ekspertai “Bardai LT”.