Renginiai

 • festivalio KAI SIRPSTA VYŠNIOS SUVALKIJOJ koncertas. Ansamblis SULIKO (Sakartvelas)

  Koncertas
  nuo liepos 7 d. iki liepos 8 d.
  Marijampolės poezijos parkas
 • festivalio KAI SIRPSTA VYŠNIOS SUVALKIJOJ koncertas. Ansamblis SULIKO (Sakartvelas)

  Koncertas

  Festivalyje „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“, pasirodymą surengs ansamblio ,,Suliko” žvaigždės iš Sakartvelo. Programa su daugiabalsėmis kartvelų liaudies dainomis yra unikali – tai viena iš seniausių dainavimo tradicijų pasaulyje, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.
  Garsiojo Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistai: Tamaz Saginadze (tenoras), Sulkhan Gvelesiani (baritonas), Vano Galuashvili (bosas-baritonas), Levan Makaridze (bosas), Gocha Datusani (bosas) ir Shalva Abramashvili (tenoras) – yra dalis ansamblio ,,Suliko”, kurį sudaro pagrindiniai teatro solistai ir kuris nuolat dalyvauja savo šalies Vyriausybės organizuojamuose renginiuose, Operos teatro Gala koncertuose, televizijos ir radijo laidose. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, ansamblis koncertuoja visame pasaulyje. Po trejų metų pertraukos ansamblis sugrįžta į Lietuvą geros muzikos ekspertų “Bardai LT” kvietimu tam, kad pradžiugintų visus, kam artima kartveliška kultūra.
  Subtilaus ir sodraus kartvelų dainavimo perlas, tautinio identiteto skleidėjai, lietuvių itin mėgstami ir išsiilgti sąskambiai, balsų polifonija – visa tai seksteto festivalio “Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj” koncerte.

  Renginys nemokamas.