Naujienos

 • Dėl atlikėjo ligos perkeliamas Č. GABALIO IR „PELENŲ“ „BRYAN ADAMS PROJECT“ koncertas

  Naujiena | 2021-07-20
 • Dėl atlikėjo ligos perkeliamas Č. GABALIO IR „PELENŲ“ „BRYAN ADAMS PROJECT“ koncertas

  Naujiena | 2021-07-20

  Dėl atlikėjo ligos perkeliamas Č. GABALIO IR „PELENŲ“ „BRYAN ADAMS PROJECT“ koncertas

   

  2021 m. liepos 21 d. 19 val. „Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ turėjęs įvykti ČESLOVO GABALIO ir grupė PELENAI BRYAN ADAMS PROJECT koncertas PERKELIAMAS į 2021 m. rugpjūčio 10 d. 19 val.

  „Netikėtai pablogėjus vieno iš atlikėjų sveikatai, esame priversti koncertą perkelti, o pakviesime susitikti tuomet, kai visi galės jaustis saugūs, – sako vienas organizatorių, VšĮ „Geros muzikos ekspertai“ vadovas Vitalijus Černel, – jei žiūrovams netiks perkelto koncerto data, kviesime juos pasirinkti kitą mūsų „Pažaislio liepų alėjos vakarų“ organizuojamą koncertą. Tokiu atveju žiūrovai turi kreiptis elektroniniu paštu vitalijus@gme.lt. Norintys atgauti pinigus už įsigytus bilietus turėtų kreiptis į bilietų platintoją elektroniniu paštu info@tiketa.lt“.

  Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leidžia kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame atlikėjo Bryan Adams koncerte.

  Dviejų dalių pasirodymas buvo brandintas ne vienerius metus ir vis dar yra originaliai atnaujinamas. Šis projektas labai greitai pelnė plataus gerbėjų rato pripažinimą – ir nenuostabu, juk lietuviško roko legendų – grupės „Pelenai“ – charizma ir profesionalumas bei žinomų dainų skambesys garantuoja sėkmę.

  „Tai nėra muzikinė programa, kurią atliekame dažnai, – dalinasi grupės „Pelenai“ siela Gintas Banys, – o ir pats dainų atrankos procesas buvo tikrai sudėtingas. Rinkomės tuos kūrinius, kurie yra gerai žinomi publikai, mylimi, bet tai ne vienintelis kriterijus. Įtraukėme ir dainas, kurios patinka mums patiems. Pasak jo, muzikiniai sprendimai atlieps originalius dainų įrašus, kurių žmonės pripratę klausytis. Koncerte suskambės dainos „I do it for you“, „Hey Honey I’m Packing You In“, „Summer of ’69“, „18 ’til I die“ ir kitos. Labai atsiprašome, kad turime perkelti koncertą, tačiau sveikata šiandien yra šventas dalykas. Visi turime jaustis saugūs“.

  Rugpjūčio 10 d. 19 val. scenoje pasirodysiantys Česlovas Gabalis (vokalas), Gintas Banys (bosinė gitara), Audrius Piragis (gitara), Saulius Didžiulis (klavišiniai), Vaidotas Taurinskas (mušamieji), Žaneta Taurinskienė (pritariamasis vokalas) kvies roko gerbėjus pasileisti plaukus ir pašėlioti iš širdies.