Naujienos

 • Dainuojantys aktoriai K. Smoriginas, V. Bagdonas ir A. Kaniava kviečia į koncertus sostinėje

  Naujiena | 2021-11-30
 • Dainuojantys aktoriai K. Smoriginas, V. Bagdonas ir A. Kaniava kviečia į koncertus sostinėje

  Naujiena | 2021-11-30

  Kostas Smoriginas, Vladas Bagdonas ir Andrius Kaniava – trys meistrai, kuriuos jungia ne tik teatras, tačiau ir autorinės dainos, kurių klausosi ištisos kartos, o kiekvienas susitikimas su jais tampa didele švente klausytojams. Geros muzikos ekspertai „Bardai LT” šią savaitę kviečia į tris koncertus Sostinėje:

  2021 m. gruodžio 1 d. 19:00 val. į koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje kvies žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas KOSTAS SMORIGINAS. Pritariant ištikimam bendražygiui, jo dainų aranžuotojui, kompozitoriui AUDRIUI BALSIUI (klavišiniai) ir gitaros virtuozui MARTYNUI KULIAVUI, Artistas pristatys atnaujintą dainų programą. K. Smoriginas žada atlikti keletą naujų dainų, papildyti repertuarą seniau sukurtais, bet nepelnytai primirštais kūriniais, ir, žinoma, nepamiršti ištikimų klausytojų atmintyje gyvenančių dainų.

  2021 m. gruodžio 3 d., 19:00 į koncertų ciklą „Muzika po žvaigždėmis“ Vilniaus Universiteto planetariume kvies dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas. Po ilgos pertraukos atlikėjas pristatys naujausią savo darbą – kompaktinę plokštelę „Medžio degimas“, į kurią sudėjo įvairių laikų savo atliekamas dainas.

  Vladas Bagdonas – aktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos, tokios kaip „Vaikystės šviesa“, „Mano senai mokyklai“, „Sapnas apie motiną“ yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.

  2021 m. gruodžio 5 d., 18:00 val. susitikti muzikiniame teatre „Legendos klubas”, Vilniuje,  savo gimtadienio proga kvies dainuojantis aktorius Andrius Kaniava. Čia jis pristatys teatralizuotą dainų programą „Naktis teatre“.

  „Naktis teatre” – tai muzika ir dainos, su kuriomis susidūriau pats. Tai nemažas laiko tarpas -beveik ketvirtis amžiaus – nuo gyvenimo „Aukštyn kojom” iki „Brėmeno muzikantų”. Tai muzika, kurią, būdamas vaikas, jaunuolis, studentas, klausiau sėdėdamas ant Teatro laiptų ir mačiau joje save. Tai dainos, kurios niekada negavo galimybės patekti į rampų šviesą, bet turi tokį dramaturginį užtaisą, kad tiesiog prašosi į sceną. Ne tai kad prašosi… jos persekioja, lenda pro langą, brukasi pro visus plyšius ir reikalauja būti išgirstos. Ir, manau, ta naktis atėjo!” – nekantraudamas susitikti su klausytojais ir pristatyti programą jiems mintimis dalinasi aktorius Andrius Kaniava.

  Prasmingas laikas, gražiausios dainos ir geriausia nuotaika – trys komponentai, kurie derės koncertuose, kuriuose klausytojų laukia Kostas Smoriginas, Vladas Bagdonas ir Andrius Kaniava.

   

  VšĮ „Bardai LT” informacija