Renginiai

 • Bardai tarp žvaigždių: Kamanių šilelis

  Koncertas
  nuo spalio 30 d. iki spalio 30 d.
  Vu planetariumas
 • Bardai tarp žvaigždių: Kamanių šilelis

  Koncertas

  Žiūrovų prašymu koncertas „Bardai tarp žvaigždžių: Kamanių šilelis“ vyks VU planetariume, 2020 10 30, tačiau dėl reikalavimo užtikrinti saugius atstumus tarp žiūrovų, koncertas skaidomas į dvi dalis:

   

  Žiūrovai, įsigyję bilietus lyginėse eilėse, laukiami koncerte 19:00 val.

  Žiūrovai, įsigyję bilietus nelyginėse eilėse, laukiami koncerte 21:00 val.

   

  Daugiau informacijos: vitalijus@bardai.lt.

   

  Bardai tarp žvaigždžių: Kamanių šilelis | VU planetariumas

   

  Koncertas perkeltas iš 2020 03 20 d., įsigyti bilietai galioja.

   

  2020 m. spalio 30 d. 19 ir 21 val. koncertų ciklas ,,Bardai tarp žvaigždžių” VU planetariume vienam vakarui keičia pavadinimą ir tampa ,,Kamanės tarp žvaigždžių”, nes pirmą kartą per devynerius metus čia pasirodymą surengs  grupė ,,Kamanių šilelis”. Aktoriaus Manto Zemlecko ir režisierės Kamilės Gudmonaitės duetas ruošia išskirtinį koncertą po žvaigždėmis. Abu kūrėjai prisipažįsta, kad nuo vaikystės labai mėgo planetarium: ,,Tai buvo vieta, kuri žadino klausimus ir telkė vaizduotę, o joje išmoktas žvaigždynų formas iki šiol atpažįstame, kai žiūrime į naktį”.

  Šis koncertas ypatingas dar ir tuo, kad tai bus vienas iš paskutinių ciklo „Bardai tarp žvaigždžių” renginių prieš (planuojamą) VU planetariumo renovaciją, kai ši erdvė užsidarys keleriems metams.

  “Kartais lengvai psichodelinę ir visada iš širdies srūvančią muziką gaubs virš galvų tekančios žvaigždės, o pavasaris žibės, ir niekas nieko apie save nežinos” – kviesdami į koncertą sako Kamilė ir Mantas.

  Pakeliauti su ,,Kamanių šileliu”, prisiminti pamėgtas dainas, pasidalinti naujomis bei pasikrauti ,,dangiškos” energijos kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT”

   

  Bilieto kaina: 12 Eur, koncerto dieną – 15 Eur

  Bilietus platina TIKETA

  Daugiau informacijos www.bardai.lt arba el.paštu: koncertai@bardai.lt  / tel. 867223266