Renginiai

 • Bardai LT – 12! | Vasaros terasa

  Koncertas
  nuo liepos 31 d. iki liepos 31 d.
  Vasaros terasa
 • Bardai LT – 12! | Vasaros terasa

  Koncertas

  ,,Bardai LT“  dvyliktąjį gimtadienį kvies sutikti Vasaros terasoje

   

  2020 m. liepos 31 d. 19 val. Vasaros terasoje (Vilniaus mokytojų namų kiemelyje) savo dvyliktąjį gimtadienį šventiniu koncertu paminės geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT“. Renginio organizatoriai pažada, kad vakaras neprailgs ir bus kupinas gerų emocijų.

  Scenoje susitiks įvairių kartų dainuojantys kūrėjai – aktoriai ir muzikantai. Savo kūrybą pristatys Aistė Lasytė, ruošianti specialų muzikinį sveikinimą,  naujų dainų premjerai ruošiasi ir žinomas aktorius Vidas Petkevičius. O jo kolega aktorius Gediminas Storpirštis tarp dainų įterps ir poezijos skaitymus. Bene didžiausia vakaro staigmena turėtų tapti aktorių Andriaus Kaniavos ir Dariaus Auželio duetas. Jie žada prisiminti prieš 30 metų kurtas dainas.

  Šventiniame koncerte pasirodys ir jaunoji dainų autorių – atlikėjų karta: savito stiliaus kūrėjas Augustas Lapinskas su saksofonistu Luku Bareikiu, dvi kompaktines plokšteles išleidęs, reflektuojantis tarp būties ir buities Gytis Ambrazevičius su smuikininku Pauliumi Vaicekausku.  Iš Rokiškio pasveikinti „Bardai LT“ komandą atvyks romantiškoji Vilija Radvilė su smuikininke Oksana Sadauskiene. Vakaro vedėjas, ilgametis „Bardai LT“ draugas – aktorius Andrius Bialobžeskis.

  Bilieto kaina: 12 Eur, 15 Eur

  Bilietus platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto vietoje

   

  SVARBU! Bilietų kiekis ribotas (atsižvelgiant į tuo metu galiojančius Vyriausybės aktus dėl masinių renginių lankymo). Renginio teritorijoje prašoma laikytis nustatyto socialinio atstumo ir kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.