Naujienos

 • Antikvariniai Kašpirovskio dantys kviečia į koncertą Pažaislyje

  Naujiena | 2020-06-28
 • Antikvariniai Kašpirovskio dantys kviečia į koncertą Pažaislyje

  Naujiena | 2020-06-28

  Pirkti bilietą.

  2020 m. liepos 1 d., 19 val. pačiame vasaros įkarštyje sugrįžta koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai“, kurį pradės ir pasirodymą surengs grupė „Antikvariniai Kašprivoskio Dantys“. Talentingi muzikantai žada siautulingą atidarymo reginį Pažaislio vienuolyne, kurio metu dovanos geriausias, žinomiausias ir naujausias savo dainas. Trimitu, smuiku, gitaromis, būgnais ir akordeonu apsiginklavę artistai išjudins žiūrovus su visa savo sprogstamąja energija: su balaganiškai balkanišku skambesiu, su entuziazmu ir degančiomis scenoje akimis. Patikėkit, visi virusai, jei tokių dar liko, išsilakstys savais keliais!!

            Gyvuojantys nuo 2006 m. ir po ilgų ieškojimų ir pasikeitimų plačiai išgarsėję 2012 m. „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“ – unikali ir į nieką nepanaši grupė, laužanti muzikos stereotipus. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunk’as ir mariarchi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dainų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.

  Grupės branduolį sudaro Martynas (vokalas, gitara) ir Juozas (vokalas, smuikas), o prieš septynerius metus prisijungę Danielius (bosinė gitara), Antanas (trimitas), Karolis (būgnai), Tautvydas (akordeonas) – papildė ir paįvairino muzikines išraiškas.

  Scenos padūkėliai jau yra laimėję ne vieną M.A.M.A. apdovanojimą (Metų proveržio ir Metų vaizdo klipo nominacijose), tris KLIPVID apdovanojimus už geriausią muzikinį klipą ir geriausią režisierių, TV projektą „Vario audra“, spėjo išgarsėti (beveik) Venesueloje ir surengti daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. Grupės diskografiją sudaro dvi kompaktinės plokštelės: „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“ (2015) ir „Problematika“ (2017), vinilinė plokštelė „Dantų plokštelė“. 2018 m. išskirtiniais ir techniškai sudėtingais vaizdo klipais garsėjanti grupė metė sau dar vieną iššūkį ir pristatė jau septintąjį savo vaizdo klipą dainai „Daug dienų“, kuriam specialiai buvo sukurtas lėlių teatras. Na, o su daina „Mažulė“ žengė į Eurovizijos konkurso sceną. 2019 m. grupė pristatė naujausią albumą „Nieko nereikia daryt“, o 2020 metų vasarį laimėjo 1 vietą geriausių vaizdo klipų „Klipvid“ konkurse su daina „Mažulė“.

  Pasiklausyti balkaniškų ritmų, pučiamųjų garsų, humoristinių dainų tekstų ir „linksmai beprotiškos“ muzikos kviečia „Geros muzikos ekspertai“ bei svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

  —————————————————————————————————————-

  Riboto kiekio, bilietų kainos (bilietai brangs):

  25 € – Stovimos vietos

  30 €  – vietos prie staliukų po stogu (aptarnauja padavėjas).

  Bilietus platina TIKETA ir likus valandai iki renginio pradžios prie įėjimo į Karietų aikštę.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266

  Grupiniai bilietai: vitalijus@gme.lt

  Vietos nerezervuojamos!!