Naujienos

 • ANDRIUS KANIAVA PRADEDA VASARĄ PRISTATYDAMAS NAUJĄ ALBUMĄ

  Naujiena | 2021-07-03
 • ANDRIUS KANIAVA PRADEDA VASARĄ PRISTATYDAMAS NAUJĄ ALBUMĄ

  Naujiena | 2021-07-03

  2021 m. liepos 7 d. 19 val. svetingumo komplekse „Monte Pacis“ Pažaislyje į pirmajį koncertų ciklo „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ koncertą kviečia dainuojantis aktorius Andrius Kaniava. Liepos 11 d. 19 val. koncertas laukia Vilniuje, Vasaros terasoje.

  Pirkti bilietą.

  Kai pernai pavasarį, pasaulį ir Lietuvą ištiko priverstinė pauzė, aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava nepasidavė niūriom nuotaikom. Naudodamasis virtualiomis komunikacijos priemonėmis vienuolika vakarų iš eilės jis siuntė „žinias pasauliui“. Tos žinios buvo užkoduotos šmaikščiuose monologuose, jautriuose pasakojimuose ir dainų eilutėse. Vertėtų pabrėžti, kad visiškai naujų dainų eilutėse. Karantinui užsitęsus, o kūrybiniam troškuliui vis didėjant, Andrius Kaniava pasitelkė ištikimų bičiulių – muzikantų – pagalbą ir įrašė albumą romantišku pavadinimu „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“.

  Šiuo naujuoju albumu Andrius Kaniava turi nuoširdų norą nusiųsti žinią pasauliui ir savo klausytojams: kaip svarbu nepamesti savasties, matyti pasaulio grožį net keisčiausiose jo išraiškose, išlaikyti kūrybiškumą ir viltį, kad viskas yra įmanoma. Na, ir, aišku, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos.

  Atlikėjas lenkia galvą prieš savo bendražygius, prisidėjusius prie albumo gimimo. Juos visus išvysime pirmajame „Pažaislio liepų alėjos vakarų“ koncerte dedikuotame naujos kompaktinės plokštelės pristatymui. Tai gitaros virtuozas Aleksandras Ten, smuikininkas Tadas Dešukas, skambusis būgnininkas Gintas Gascevičius, jaunosios kartos talentai –  Simonas Navickas (bosinė gitara) ir Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas).

  Renginio organizatoriai – „Geros muzikos ekspertai“, svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ ir  „Bardai LT“ – liepos 7 d. ir liepos 11 dienomis kviečia kartu su Andriumi Kaniava pasivaikščioti po nesibaigiančią alėją, sugrįžti į savo pradžią, dar paprastą, šviesią ir nepagadintą, stabtelti ir prisėsti ant suoliuko, sutikti artimą sielą ar kokią efemerišką būtybę, o gal net ir patį save.

  ___________________________________________________________

  Bilietus platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.

  Esant lietingam orui, pasirūpinkite apsauga nuo lietaus.

  Koncerto PAŽAISLYJE metu  veiks restoranas. Restorano tel. +37065595185

  Koncerto vasaros terasoje metu taipogi veiks baras.

  www.bardai.lttel. +37067223266

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt , info@montepacis.lt 

  https://www.facebook.com/vasarosterasavilnius