Renginiai

 • Andrius Kaniava ir grupė. GYVENIMAS GRAŽUS | Kaunas

  Koncertas
  nuo kovo 21 d. iki kovo 21 d.
  Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas, Lietuva
 • Andrius Kaniava ir grupė. GYVENIMAS GRAŽUS | Kaunas

  Koncertas

  O mes pričiupsim pavasario vėją
  Ir
  patikrinsim, kur jam sparnai dygsta…

  Kalendorinei žiemai einant į užtarnautą poilsį, pro visus sienų plyšius atkakliai veržiasi pavasaris. Gal kažkam dėl to liūdna, o gal, atvirkščiai, linksma, jam į tai nusispjaut, vis tiek jis neišvengiamai ateis. Nepailstantis kūrėjas, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava nusiteikęs optimistiškai ir kviečia kartu pričiupti pavasario vėją 2024 m. kovo 21 d. 19:00 val. Kauno kultūros centro „Girstučio“ padalinyje ir 2024 m. kovo 23 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje. O proga neeilinė. Atlikėjas koncertuose pristatys naujausia savo dainų albumą „Gyvenimas gražus“ vinilinės plokštelės formatu. Kartu su atlikėju scenoje pasirodys smuiko virtuozas Tadas Dešukas, subtiliu vokalu dainas puošianti Gintarė Bauerytė, grupės „bosas“ – Jonas Miniotas (bosinė gitara) bei ritmą laikantis aktorius Darius Miniotas (būgnai).

           Programoje skambės rinktinės dainos: nuo pirmųjų, kurtų dar studentavimo laikais, iki naujausių, kurių premjera laukia, būtent šiame koncerte Tokios, publikai puikiai pažįstamos dainos, kaip „Monika“, ‚Pavasario vėjas“, „Fregatas“, „Gyvenimas gražus“ suskambės koncertuose Kaune, „Girstutyje“ ir Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, o nuotaikingos ir šmaikščios istorijos iš gyvenimo privers nusišypsoti kiekvieną atėjusįjį.

           Koncertas, į kurį kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“, taps geriausios nuotaikos užtaisu vis labiau šylančio pavasario proga.

  „Pasijuskit lengvai išprotėję!”.

   

  Bilietus platina KAKAVA bei renginio vietoje likus 1 val. iki koncerto.

  Bilietų kainos: 15 EUR, 20 EUR, 25 EUR, 30 EUR

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt

  Tel. +37067223266

  www.bardai.lt