Renginiai

 • Andrius Kaniava. Akustinis koncertas | Vasaros terasa

  Spektaklis
  nuo birželio 4 d. iki birželio 4 d.
  Vasaros Terasa, Vilnius
 • Andrius Kaniava. Akustinis koncertas | Vasaros terasa

  Spektaklis

  2022 m. birželio 4 d. 18 val. į koncertą sostinės „Vasaros terasoje“ kviečia dainuojantis aktorius Andrius Kaniava. Prasidedančios vasaros proga dainų autorius ir atlikėjas surinko gerai žinomas savo dainas, kurias, kartu su smuiko virtuozu Tadu Dešuku bei atlikėja Gintare Baueryte (gitara, pritariamasis vokalas), ketina padovanoti ištikimiausiems gerbėjams.

   

  Andrius Kaniava – jaunatviškumu ir energija spinduliuojantis aktorius, atlikėjas, dainų tekstų kūrėjas, kompozitorius ir režisierius, atpažįstamas ir mėgiamas dėl savo išskirtinės dainavimo manieros bei originalių dainų tekstų. Jo koncertai – tai tarsi vaizdingi pasakojimai, kurie niekados nepasikartoja, o klausytojų pamėgtos dainos kaskart prisistato naujame amplua – skambesio bei atlikimo. Dėl to nei vienas A. Kaniavos koncertas nėra panašus į prieš tai buvusį.

   

  Praėjusiais metais Andrius Kaniava įrašė ir pristatė jau 5-ąjį autorinių dainų albumą. Netolimoje ateityje atlikėjas žada gerbėjus pradžiuginti viniline geriausių dainų plokštele. O birželio 4 dieną kviečia jaukiai pasibūti ir pasidovanoti sau puikų vakarą!

   

  Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“

   

  Bilietus platina kakava.lt

  Bilietų kainos 12 Eur, 15 Eur, 20 Eur

  Daugiau informacijos: www.bardai.lt