Renginiai

 • AKTORIŲ TRIO. Vėl kartu.

  Koncertas
  nuo gegužės 11 d. iki gegužės 11 d.
  Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius, Lietuva
 • AKTORIŲ TRIO. Vėl kartu.

  Koncertas

  „Aktorių trio“ sugrįžta – du iš eilės koncertai sostinėje!

  Neįtikėtina, tačiau jie ir vėl kartu. Gal kiek pasikeitę, šiek tiek metais apėję, tačiau išsaugoję sielų giminystę ir pagarbą bendroms visų trijų vertybėms – muzikai ir poezijai. Legendiniam „Aktorių trio” – Kostui Smoriginui, Olegui Ditkovskiui ir Sauliui Bareikiui – lygių iki šio nėra.

  Gruodį surengę itin sėkmingus koncertus Palangoje, Kaune ir Panevėžyje, gerbėjų prašymu „Aktorių trio“ pasirodys ir sostinėje, gegužės 11 ir 12 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje. Nostalgijos kupiname, laiko patikrintų autorinių dainų koncerte aktoriams akomponuos kompozitorius, pianistas, dainų aranžuotojas Audrius Balsys.

  „Kai pradėjome dainuoti, negalvojome, kad mūsų dainos taps tokios populiarios. Tai, ką darėme, buvo subjektyvu, asmeniška, labai artima kasdienybei“, – taip „Aktorių trio“ apibūdina O. Ditkovskis.

  „Muzika yra dvasinės savijautos dienoraštis. Kūryba kyla ne tik iš individualių patirčių ar atspindi žmogaus vidų, bet ir siunčia asmeninę žinutę klausytojams“, – sako S. Bareikis.

  O K. Smoriginas neabejoja, kad net ir senas, klausytojų pamėgtas dainas galima sudainuoti naujai – kaskart ant scenos skiriasi jų interpretacijos, akcentai.

  Net septynerius metus lauktas susitikimas su legendine grupe klausytojų širdis neabejotinai užpildys nuoširdžiu, gyvenimą žadinančiu tikrumu./p>

  „Aktorių trio“ susibūrė 1995 metais. Žinomi aktoriai, scenoje atliekantys širdį virpinančias autorines dainas, žaibiškai tapo populiarūs. Anšlaginiai koncertai, dideliais tiražais parduodami albumai, gastrolės užsienyje, skambesio ir grojimo manieros savitumas – visa tai paskatino dar didesnį susidomėjimą aktorių atliekama autorine daina.

  Nors būta ilgesnių ir trumpesnių kūrybinių pertraukų, kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas visada buvo geras tekstas ir gera muzika, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys.

  Į „Aktorių trio“ koncertus kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

  Bilietų kaina: 30 Eur, 40 Eur, 50 Eur, 60 Eur.

  Bilietus platina kakava.lt

  Perkant daugiau nei 10 bilietų – taikomos nuolaidos.

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266