Renginiai

 • Aktorių trio. Vėl kartu. Kalėdo(m)s | Palanga

  Koncertas
  nuo gruodžio 7 d. iki gruodžio 7 d.
  Palangos koncertė salė
 • Aktorių trio. Vėl kartu. Kalėdo(m)s | Palanga

  Koncertas

  Legendinė grupė AKTORIŲ TRIO sugrįžta Kalėdoms.

   

  Neįtikėtina, tačiau jie renkasi ir vėl. Ketvirtą kartą. Gal kiek pasikeitę, šiek tiek metais apėję, tačiau išsaugoję sielų giminystę ir pagarbą bendroms vertybėms –  muzikai ir poezijai. Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – šios pavardės auksinėmis raidėmis įrašytos į Lietuvos muzikos istoriją, o „Aktorių trio“ fenomenui iki šiol nėra lygių.

  Šių metų gruodžio mėnesį žinomi kūrėjai nutarė pradžiuginti savo gerbėjus ir surengti tris koncertus „Vėl kartu. Kalėdo(m)s“: gruodžio 7 d. Palangos koncertų salėje, gruodžio 12 d. VDU didžiojoje salėje Kaune ir gruodžio 14 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose.

  Nostalgiškų, laiko patikrintų autorinių dainų koncerte dainuojantiems aktoriams pritars kompozitorius, pianistas, dainų aranžuotojas Audrius Balsys. Daug metų lauktas susitikimas su legendine grupe suteiks virpesio kiekvieno klausytojo širdžiai tikru, nuoširdžiu, žadinančiu gyvenimui garsu.

  1995 m. susibūręs kolektyvas žaibiškai tapo populiarus. Anšlaginiai koncertai, dideliais tiražais parduodami albumai, gastrolės užsienyje, skambesio ir grojimo manieros savitumas – visa tai paskatino visuotinį susidomėjimą autorine / aktorine daina ir pagrįstai leidžia vadinti grupe legendiniu reiškiniu. Nors būta ilgesnių ir trumpesnių kūrybinių pertraukų, kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas visada slypėjo gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys.

  Trims koncertams atgimstanti grupė žada gerbėjams sukelti šventę širdyse ir pakrauti šviesiomis emocijomis.

  Į „Aktorių trio“ koncertus kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.