Renginiai

 • Aktoriaus Andriaus Bialobžeskio muzikos ir poezijos vakaras

  Koncertas
  nuo rugpjūčio 11 d. iki rugpjūčio 11 d.
  Svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis"
 • Aktoriaus Andriaus Bialobžeskio muzikos ir poezijos vakaras

  Koncertas

  2020 metų rugpjūčio 11 d. 19 val. Pažaislio liepų alėjoje vėl susitiks poezija ir muzika. Vidurvasary, šioje itin jaukioje erdvėje, įvykę pirmieji poezijos skaitymai su muzikos intarpais sulaukė itin didelio susidomėjimo ir parodė, jog romantiškos sielos yra pasiilgusios tokių vakarų. Todėl koncertinio ciklo „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ organizatoriai – geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kartu su svetingumo kompleksu „Monte Pacis“ kviečia į dar vieną pasimatymą su poezija po liepomis.

  Ne vieną poetinę programą paruošęs Valstybinio jaunimo teatro aktorius, puikiai pažįstamas publikai iš savo vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose – Andrius Bialobžeskis šįkart pasirodys keliuose amplua – ir kaip skaitovas, ir kaip dainininkas. Kadangi šie 2020-ieji metai yra poeto Pauliaus Širvio jubiliejiniai metai (rugsėjo 6 d. bus minimas poeto 100-metis), programoje pavadinimu „Ir nusinešė saulę miškai“ skambės Pauliaus Širvio eilės, o taip pat pačiam aktoriui labai artimo poeto Jono Strielkūno eilėraščiai. Nenuostabu, kad šie poetai dera vienoje programoje – net gi pats P. Širvys yra sakęs, jog po savęs lietuvių poezijoje palieka įpėdinį – Joną Strielkūną. Tarp eilių A. Bialobžeskis atliks keletą autorinių dainų ir lietuviškų romansų, skirdamas juos a.a. Liubai Nazarenko, su kuria buvo surengęs nemažai bendrų pasirodymų.

  „Niekaip nesutikčiau, kad dabar poezijos žmonėms nereikia. Juk poezijos ateina pasiklausyti tie, kuriems būtent jos, o ne šou reikia, todėl neįprastų skaitymo formų neieškau. Eilėms atiduodu daugiau energijos. Su teatru yra kitaip, nes tai kaip sportas, o poezija – man kaip kalnas, visada įdomus“.

  Tad rugpjūčio 11 d. 19 val. geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT“ ir svetingumo kompleksas ,,Monte Pacis“  visus romantikus kvies į jaukų, nuoširdų poezijos ir muzikos vakarą ypatinga aura apgaubtoje Pažaislio liepų alėjoje.

  Bilieto kaina: 12 Eur prie staliuko (aptarnauja padavėjas)

  Sėdima vieta: 10 Eur

  Vietų skaičius ribotas (tik 100 bilietų)

  Bilietus platina TIKETA

  Daugiau informacijos – koncertai@bardai.lt