Naujienos

 • Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kviečia į koncertą Pažaislyje

  Naujiena | 2021-08-22
 • Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kviečia į koncertą Pažaislyje

  Naujiena | 2021-08-22

  2021 m. rugpjūčio 25 d. 19:00 į projekto „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ koncertą svetingumo komplekse „Monte Pacis“ muzikos gurmanus kvies grupė SKYLĖ akustiškai. Savitą muzikinę ir poetinę erdvę vienuolyno apsuptyje sukurs grupės branduolys. Dainų autoriams ir atlikėjams Rokui Radzevičiui (akustinė gitara, vokalas) ir Aistei Smilgevičiūtei (vokalas) akordeonu pritars Mantvydas Kodis, bosine gitara – Enrikas Slavinskis.

  Kūrybinis sambūris SKYLĖ susikūrė Vilniuje 1991-aisiais, Lietuvos istorinio lūžio metu. Dar ištakose suformuluoti pagrindiniai principai – alternatyvios muzikinės ir poetinės minties, paremtos filosofija, mitologija ir istorija, sklaida – nepakito iki šių dienų. Grupės kūrybiniame bagaže jau daugiau nei dvidešimt albumų, tarp kurių ir muzika reginiams-spektakliams. Su pagrindinės vokalistės Aistės atėjimu 1997-aisiais muzikiniame ir tekstiniame audinyje išryškėjo gaivališka baltiškoji linija. Instrumentuotę nuolat spalvina akustiniai instrumentai. Grupės lyderis Rokas Radzevičius SKYLĖS veiklą yra praplėtęs iki bendradarbiavimo kuriant aplinkos teatro spektaklius bei roko operas, o jo sugebėjimas uždegti idėja yra įtikinęs ir patraukęs kurti kartu ne vieną talentingą asmenybę. Grupė bei atskiri jos nariai už savo veiklą yra pelnę įvairių pripažinimo ženklų, o už albumą ,,Broliai“ Prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.

  Koncerte skambės laiko patikrintos ir klausytojų pamėgtos rinktinės dainos. Taip pat grupė ketina atlikti ir naujausius kūrinius iš paskutiniojo žemaitiško albumo „Gervaza dūzgės“ bei papasakoti kiekvienos jų istoriją.

  Savitas poetinis–muzikinis eliksyras roko muzikos pagrindu su gaivališka baltiška linija laukia visų susirinkusių į ,,Pažaislio liepų alėjos vakarų” koncertą, į kurį kviečia „Geros muzikos ekspertai“,  svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ ir „Bardai LT”.

   

  Bilietus platina TIKETA  bei 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.