Renginiai

 • Aidas Giniotis. Vladas Bagdonas. Autorinių dainų vakaras. | „Artistų“ vasaros terasa.

  Koncertas
  nuo liepos 30 d. iki liepos 30 d.
  Muzikinio baro "Artistai" kiemelis, Kazimiero g. 3, Vilnius
 • Aidas Giniotis. Vladas Bagdonas. Autorinių dainų vakaras. | „Artistų“ vasaros terasa.

  Koncertas

  2024 m. liepo 30 d. 19 val. į jaukų dviejų dalių koncertą kviečia dainuojantys aktoriai Aidas Giniotis bei Vladas Bagdonas. Retai pasirodymus rengiantys kvies susitikti muzikinio baro „Artistai“ vasaros terasoje (Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius).

  Koncertą pradės režisierius, aktorius, dainų kūrėjas, pedagogas Aidas Giniotis nuo vaikystės save laikantis muzikos mylėtoju. Tačiau darbo pobūdis lėmė, kad dažniau darbo laiką ir dalį laisvalaikio tenka pašvęsti literatūrai. Pastatęs gausybę nepamirštamų spektaklių vaikams ir suaugusiems „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“, Valstybiniame Šiaulių dramos ir kituose Lietuvos teatruose, pagrįstai laikomas commedia dell‘arte žinovu ir komiškųjų žanrų meistru. Tad ir jo muzikinėje kūryboje netrūksta žaismingumo, ironijos, improvizacijos, o žiūrovai norom nenorom yra įtraukiami į pasirodymą.

  Antrojoje koncerto dalyje į sceną žengs Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas. Programoje skambės ir senos, gerbėjų mėgiamos, ir visiškai naujos dainos.

  Jaukus, kupinas gerų emocijų ir istorijų vakaras laukia visų apsilankiusiųjų „Artistų” vasaros terasoje, į kurį kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT”.