Renginiai

 • A. Kaniava. CD Ruduo Nesibaigiančioj metų alėjoj pristatymas|Vilnius

  Koncertas
  nuo liepos 11 d. iki liepos 11 d.
  Vasaros terasa (Vilniaus g. 39, Vilnius)
 • A. Kaniava. CD Ruduo Nesibaigiančioj metų alėjoj pristatymas|Vilnius

  Koncertas

   

  Tiketai | A. Kaniava. Ruduo Nesibaigiančioj metų alėjoj|Vilnius

  ——————–

  Perkelta iš 2020 m. gruodžio 6 d. 18 val. bei 2021 m. kovo 26 d., 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčioje

   

  2021 07 11, 19:00 Vasaros terasoje Vilniuje, (Vilniaus g. 39) reikia tikėtis, kad įvyks ilgai lauktas susitikimas. Kai 2020-ųjų šį pavasarį, pasaulį ir Lietuvą ištiko priverstinė pauzė, aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava nepasidavė niūriom nuotaikom. Naudodamasis virtualiomis komunikacijos priemonėmis vienuolika vakarų iš eilės jis siuntė „žinias pasauliui“. Tos žinios buvo užkoduotos šmaikščiuose monologuose, jautriuose pasakojimuose ir dainų eilutėse. Vertėtų pabrėžti, kad visiškai naujų dainų eilutėse. Karantinui užsitęsus, o kūrybiniam troškuliui vis didėjant, Andrius Kaniava pasitelkė ištikimų bičiulių – muzikantų pagalbą ir įrašė albumą romantišku pavadinimu „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“. Naujų dvylikos dainų kelionė, tikėtina, tęsis po visą Lietuvą, žinoma, jeigu tik virusai ir draudimai tam nesutrukdys.

  Šiuo naujuoju albumu Andrius Kaniava turi nuoširdų norą nusiųsti žinią pasauliui ir savo klausytojams: kaip svarbu nepamesti savasties, matyti pasaulio grožį net keisčiausiose jo išraiškose, išlaikyti kūrybiškumą ir viltį, kad viskas yra įmanoma. Na, ir, aišku, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos. Atlikėjas lenkia galvą prieš savo bendražygius, prisidėjusius prie albumo gimimo: gitaros virtuozui Aleksandrui Ten, smuikininkui Tadui Dešukui, skambiajam būgnininkui Gintui Gascevičiui, jaunosios kartos talentams Simonui Navickui (bosinė gitara) ir Gintarei Bauerytei (pritariamasis vokalas), garso režisieriui Justinui Ladygai, dizainerei maketuotojai Agnei Lasinskienei. Albumas yra įrašytas ypatingoje vietoje – legendinės Vilniaus plokštelinės garso įrašų studijoje.

  Renginio organizatoriai – geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ – liepos 11, 19:00 d. kviečia kartu su Andriumi Kaniava pasivaikščioti po nesibaigiančią alėją, sugrįžti į savo pradžią, dar paprastą, šviesią ir nepagadintą, stabtelti ir prisėsti ant suoliuko, sutikti artimą sielą ar kokią efemerišką būtybę, o gal net ir patį save.

  Ribotą bilietų kiekį platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į salę (jei liks bilietų).

  Bilietų kaina:

  Renginio metu privaloma laikytis visų tuo metu galiojančių Vyriausybės nurodymų dėl COVID-19 ir dėvėti kaukes.

  Bilietus platina tiketa.lt

   

  Bilietų kainos: 20, 25 eur

  Andriaus video:

  https://bit.ly/3l6dacl