Renginiai

 • A. Kaniava. CD Ruduo Nesibaigiančioj metų alėjoj pristatymas|Vilnius

  Koncertas
  nuo liepos 11 d. iki liepos 11 d.
  Vasaros terasa (Vilniaus g. 39, Vilnius)
 • A. Kaniava. CD Ruduo Nesibaigiančioj metų alėjoj pristatymas|Vilnius

  Koncertas

   

  (Perkelta iš 2020 m. gruodžio 6 d. 18 val. ir 2021 m. kovo 26 d., 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčioje)

  2021 m. liepos 11 d. 19:00 įvyks ilgai lauktas susitikimas. Kai šį pavasarį, pasaulį ir Lietuvą ištiko priverstinė pauzė, aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava nepasidavė niūrioms nuotaikoms. Naudodamasis virtualiomis komunikacijos priemonėmis vienuolika vakarų iš eilės jis siuntė „žinias pasauliui“. Tos žinios buvo užkoduotos šmaikščiuose monologuose, jautriuose pasakojimuose ir dainų eilutėse. Vertėtų pabrėžti, kad visiškai naujų dainų eilutėse. Karantinui užsitęsus, o kūrybiniam troškuliui vis didėjant, Andrius Kaniava pasitelkė ištikimų bičiulių – muzikantų pagalbą ir įrašė albumą romantišku pavadinimu „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“. Albumas yra įrašytas ypatingoje vietoje – legendinės Vilniaus plokštelinės garso įrašų studijoje.

  Besiruošdamas koncertams, šiuo naujuoju albumu Andrius Kaniava turi nuoširdų norą nusiųsti žinią pasauliui ir savo klausytojams: kaip svarbu nepamesti savasties, matyti pasaulio grožį net keisčiausiose jo išraiškose, išlaikyti kūrybiškumą ir viltį, kad viskas yra įmanoma. Na, ir, aišku, sugriauti nusistovėjusią nuomonę, kad geros gali būti tik senos dainos. Atlikėjas lenkia galvą prieš savo bendražygius, prisidėjusius prie albumo gimimo: gitaros virtuozui Aleksandrui Ten, smuikininkui Tadui Dešukui, skambiajam būgnininkui Gintui Gascevičiui, jaunosios kartos talentams Simonui Navickui (bosinė gitara) ir Gintarei Bauerytei (pritariamasis vokalas). Šia sudėtimi Andrius Kaniava pasirodys ir koncerte Vasaros terasoje.

  Renginio organizatoriai – geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ – liepos 11 d. kviečia kartu su Andriumi Kaniava pasivaikščioti po nesibaigiančią alėją, sugrįžti į savo pradžią, dar paprastą, šviesią ir nepagadintą, stabtelti ir prisėsti ant suoliuko, sutikti artimą sielą ar kokią efemerišką būtybę, o gal net ir patį save.

  Ribotą bilietų kiekį platina TIKETA ir 1 val.

  Renginio metu privaloma laikytis visų tuo metu galiojančių Vyriausybės nurodymų dėl COVID-19 ir dėvėti kaukes.

  Bilietus platina tiketa.lt