Renginiai

 • 16-asis „Bardai LT” gimtadienis | Vilnius

  Koncertas
  nuo liepos 27 d. iki liepos 27 d.
  Vasaros tearasa (Vilniaus g. 39, Vilnius)
 • 16-asis „Bardai LT” gimtadienis | Vilnius

  Koncertas

  16-tojo BARDAI LT gimtadienio proga – Bardų dainų rinkinio III dalies“ pristatymo koncertas.

  Viešoji įstaiga „Bardai LT“, puoselėjanti ir propaguojanti dainuojamosios poezijos žanrą, kasmet papildo sostinės kultūrinį gyvenimą gražia tradicija – šventiniu gimtadienio koncertu. Liepos 27 d. 18 val. į jau šešioliktąjį gimtadienio koncertą Vasaros terasoje, Vilniuje, BARDAI LT ketina sukviesti gausybę puikių atlikėjų. Ir savo gimtadienio proga „įteikti“ dovaną sau ir visiems žanro mėgėjams – „Bardų dainų rinkinio III dalies“ kompaktinę ir vinilinę plokšteles.

  Koncerte dalyvaus ryškiausi Lietuvos scenos atstovai, BARDAI LT draugai bei pakeleiviai –dainuojantys aktoriai, bardai: Vladas Bagdonas, Saulius Bareikis, Olegas Ditkovskis,  Juozas Gaižauskas, Dalius Skamarakas. Scenoje taip pat pasirodys ryškiausi, įdomiausi jauni kūrėjai – Živilė Mackevičiūtė, Gytis Ambrazevičius, Raminta Naujanytė – Bjelle.   Iš Šiaulių pa(si)sveikinti atvyks pats Virgis Stakėnas, o „Laišką iš Juodkrantės“ „perskaitys“ bardas Jonas Baltokas.

  Vienoje scenoje BARDAI LT gimtadienyje susitiks kelios kartos. Būtent kartų ir žanro kaita užfiksuota naujose vinilinėje ir kompaktinėje plokštelėse, kurios ir taps viso vakaro ašimi. Koncertą tradiciškai ves aktorius Andrius Bialobžeskis.

  Tapkite neeilinio įvykio liudininkais, pasipuoškite šypsenomis ir atvykite į BARDAI LT gimtadienį. Tokio renginio praleisti nerekomenduojame, kadangi tai bus nepakartojama.