Renginiai

 • 14-asis Bardai LT gimtadienis | Vasaros terasa

  Koncertas
  nuo liepos 29 d. iki liepos 29 d.
  Vasaros terasa, Vilnius
 • 14-asis Bardai LT gimtadienis | Vasaros terasa

  Koncertas

  2022 m. liepos 29 d. 18 val. „Vasaros terasoje“ Vilniaus miesto gyventojų bei svečių, bardų muzikos mėgėjųlauks tikra šventė – 14-asis BARDAI LT gimtadienis. Tokie gimtadieniniai koncertai jau tapo gražia tradicija, o organizatoriams dar ir puiki proga sukviesti tiek atlikėjus, tiek žanro gerbėjus bei pasidalinti tuo, kas buvo nuveikta per metus. Šįkart bus pristatyta išskirtinė, riboto tiražo, dviguba „Bardų dainų rinkinis. II dalis“ vinilinė plokštelė.

  Koncerte dalyvaus ryškiausi Lietuvos scenos atstovai, BARDAI LT draugai bei pakeleiviai: renginio vedėja – žavioji aktorė Kristina Kazlauskaitė; aktorius, bardas Saulius Bareikis jai pritars tiek gitara, tiek ir įdomiausiais pasakojimais iš aktorių gyvenimo; dainų autorius ir atlikėjas, legendinės grupės „Poliarizuoti stiklai“ lyderis Šarūnas Mačiulis atliks savo autorines dainas; teatro legenda, aktorius Vladas Bagdonas su jam būdingu humoru ir jautrumu pristatys publikai tiek naujausias, tiek ir klasika tapusias autorines dainas; dainuojantis aktorius Andrius Kaniava į gimtadienio šventę įneš žaismingumo ir nutrūktgalviškumo, o pats gražiausias Lietuvos bardas Gytis Ambrazevičius neabejotinai sužavės susirinkusius ne tik tobula išvaizda, bet ir atliekamomis dainomis.

  Gimtadienyje taip pat pasirodys ryškiausi, įdomiausi jauni kūrėjai, kuriuos BARDAI LT „užaugino“ rengiamoje Jaunųjų dainų autorių stovykloje ir globoja juos jų kūrybiniame kelyje – Živilė Mackevičiūtė, Emilija Statinaitė, Gintarė Bauerytė, Simonas Navickas.

  Kelios kartos susitiks vienoje scenoje, dainuos, pasakos, prisimins ir linkės ilgiausių metų. Organizatoriai ragina bilietu į gimtadienį pasirūpinti iš anksto, o dovanoms atnešti šypsenas ir negailėti aplodismentų.

  Bilietus platina kakava.lt bei likus 1 val. iki renginio pradžios vietoje

  Bilietų kaina: 15, 20, 25 Eur; 150 Eur (palapinė)

  Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt arba tel. 867223266

  Grupėms nuo 10 žmonių – taikomos nuolaidos.